Wayfinding (2.1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Location
ku: شوێن

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە
