Wayfinding (2.1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Types
vi: Các kiểu

en: Label
vi: Nhãn

en: Location
vi: Vị trí

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Sources
vi: Nguồn

en: Top left
vi: Trên trái

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Popup
vi: Tự mở

en: Destinations
vi: Đích

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
