Wayfinding (2.1.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Types
ro: Tipuri

en: Label
ro: Etichetă

en: Location
ro: Locaţia

en: Desc
ro: Descendent

en: Destination
ro: Destinație

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Sources
ro: Surse

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Apply
ro: Aplică

en: Publish
ro: Publică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
