Wayfinding (2.1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Types
ka: ტიპები

en: Label
ka: სათაური

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Sources
ka: წყაროები

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
