Wayfinding (2.1.2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Types
ug: تىپلار

en: Label
ug: بەلگە

en: Location
ug: ئورنى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش
