Wayfinding (2.1.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Types
et: Tüübid

en: Label
et: Nimetus

en: Location
et: Asukoht

en: Desc
et: Kahanev

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Sources
et: Allikad

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Bottom right
et: All paremal

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: Destinations
et: Sihtkohad

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity types
et: Olemi tüübid
