Wayfinding (2.1.3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Types
hr: Vrste

en: Label
hr: Oznaka

en: Location
hr: Lokacija

en: Desc
hr: Silazno

en: Destination
hr: Odredište

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Sources
hr: Izvori

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish
hr: Objavi

en: Destinations
hr: Odredišta

en: Asc
hr: Uzlazno
