Wayfinding (2.1.3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Types
hu: Típusok

en: Label
hu: Címke

en: Location
hu: Helyszín

en: Desc
hu: Csökk

en: Destination
hu: Cél

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Publish
hu: Közzététel

en: Popup
hu: Felugró

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Destinations
hu: Célok

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity types
hu: Entitástípusok
