Wayfinding (2.1.4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Types
fi: Tyypit

en: Label
fi: Tunnus

en: Location
fi: Sijainti

en: Destination
fi: Kohde

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Sources
fi: Lähteet

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Apply
fi: Käytä

en: Publish
fi: Julkaise

en: Destinations
fi: Tallennuskohteet

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
