Wayfinding (2.1.7) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Types
he: סוגים

en: Label
he: תווית

en: Location
he: מיקום

en: Desc
he: יורד

en: Destination
he: יעד

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Sources
he: מקורות

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Popup
he: פופאפ

en: Destinations
he: יעדים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Automatic label
he: כותרת אוטומטית
