Wayfinding (2.2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Types
gl: Tipos

en: Label
gl: Etiqueta

en: Location
gl: Localización

en: Destination
gl: Destino

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Sources
gl: Fontes

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Popup
gl: Emerxente

en: Destinations
gl: Destinos
