Wayfinding (2.2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Types
uk: Типи

en: Label
uk: Мітка

en: Location
uk: Місце розташування

en: Desc
uk: Спад

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Sources
uk: Джерела

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Apply
uk: Застосувати

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Popup
uk: Спливні

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Destinations
uk: Місця призначення

en: Perspective
uk: Перспектива

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Entity types
uk: Типи сутностей
