Wayfinding (2.2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Reset
pt: Redefinir

en: Types
pt: Tipos

en: Label
pt: Rótulo

en: Location
pt: Localização

en: Desc
pt: Decrescente

en: Destination
pt: Destino

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Sources
pt: Fontes

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Apply
pt: Aplicar

en: Publish
pt: Publicar

en: Destinations
pt: Destinos

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Entity types
pt: Tipos de entidade

en: Automatic label
pt: Título automático
