Wayfinding (2.2.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Location
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Publish
am: አትም
