Wayfinding (2.2.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Types
bg: Типове

en: Label
bg: Заглавие

en: Location
bg: Местоположение

en: Sources
bg: Източници

en: Apply
bg: Търси

en: Publish
bg: Публикувай
