Wayfinding (2.2.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Types
nl: Soorten

en: Location
nl: Locatie

en: Desc
nl: Aflopend

en: Destination
nl: Bestemming

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Sources
nl: Bronnen

en: Top left
nl: Linksboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Destinations
nl: Bestemmingen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity types
nl: Entiteitstypen
