Wayfinding (2.2.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Types
sk: Typy

en: Label
sk: Označenie

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Sources
sk: Zdroje

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Destinations
sk: Umiestnenia

en: Entity types
sk: Typy entít
