Wayfinding (2.2.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Types
bs: Tipovi

en: Label
bs: Oznaka

en: Location
bs: Lokacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi
