Wayfinding (2.2.3) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Types
ru: Типы

en: Label
ru: Метка

en: Location
ru: Место

en: Desc
ru: По убыванию

en: Destination
ru: Место назначения

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Sources
ru: Источники

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Apply
ru: Применить

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Popup
ru: Всплывающее окно

en: Destinations
ru: Места назначений

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: Automatic label
ru: Автоматическая метка
