Wayfinding (2.2.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Location
km: ទីតាំង

en: Sources
km: ប្រភព

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ
