Wayfinding (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Types
ar: الأنواع

en: Label
ar: التسمية

en: Location
ar: الموضع

en: Desc
ar: تنازلي

en: Destination
ar: الوجهة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Sources
ar: المصادر

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
