Wayfinding (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Types
ps: ډولونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
