Wayfinding (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Reset
fa: اعاده

en: Types
fa: انواع

en: Label
fa: برچسب

en: Location
fa: مکان

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Sources
fa: منابع

en: Bottom right
fa: پائین راست

en: Apply
fa: تایید

en: Publish
fa: انتشار

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
