Wayfinding (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Types
te: రకాలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Sources
te: మూలాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Publish
te: ప్రచురించు

en: - All -
te: - అన్ని -
