Wayfinding (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Types
tr: Tipler

en: Label
tr: Etiket

en: Location
tr: Konum

en: Desc
tr: Azalan

en: Destination
tr: Hedef

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Top left
tr: Üst sol

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Apply
tr: Uygula

en: Publish
tr: Yayınla

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Destinations
tr: Hedefler

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Entity types
tr: Varlık tipleri
