Wb Universe (4.2.10) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: content
jv: kontén

en: None
jv: Nihil

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: header
jv: irahan

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
