Wb Universe (4.2.10) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
