Wb Universe (4.2.10) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: header
ps: سرۍ

en: Page
ps: پاڼه

en: Footer
ps: پښۍ

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
