Wb Universe (4.2.10) - en to pt translation catalogue (44 entries)

en: content
pt: conteúdo

en: None
pt: Nenhum

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: header
pt: cabeçalho

en: Last post
pt: Último post

en: Page
pt: Página

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Footer
pt: Rodapé

en: Forum
pt: Fórum

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Add new comment
pt: Comentar

en: Class
pt: Classe

en: Sidebar left
pt: Barra lateral esquerda

en: Sidebar right
pt: Barra lateral direita

en: Topics
pt: Tópicos

en: Order Summary
pt: Resumo do pedido

en: Products
pt: Produtos

en: ‹ Previous
pt: ‹ Voltar

en: Next ›
pt: Avançar ›

en: Next page
pt: Próxima página

en: Go to first page
pt: Voltar para a primeira página

en: Go to last page
pt: Ir para a última página

en: Billing information
pt: Informações de cobrança

en: Billing Information
pt: Informações de cobrança

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Payment Method
pt: Método de Pagamento

en: Pagination
pt: Paginação

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Region class
pt: Classe da região

en: Shipping Information
pt: Informações de envio

en: Payment instructions
pt: Instruções de pagamento

en: Current page
pt: Página atual

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Your shopping cart is empty.
pt: Seu carrinho de compras está vazio.

en: Shipping information
pt: Informações de envio

en: Last page
pt: Última página

en: Thank you for your order!
pt: Obrigado pelo seu pedido!

en: First page
pt: Primeira página

en: Order Confirmation
pt: Confirmação de pedido

en: Order #@number details:
pt: Detalhes do pedido #@number

en: Go to page @key
pt: Ir para página @key
