Wb Universe (4.2.10) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: content
sl: vsebine

en: None
sl: Brez

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: header
sl: glava

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page
sl: Stran

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
