Wb Universe (4.2.11) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: content
ur: متن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: header
ur: ہیڈر

en: Page
ur: صفحہ

en: Forum
ur: فورم

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: « First
ur: » ابتدائی
