Wb Universe (4.2.11) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: content
vi: nội dung

en: None
vi: Không có

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Total
vi: Tổng

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Page
vi: Trang

en: Footer
vi: Phần chân

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Class
vi: Lớp

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Subtotal
vi: Tổng phụ

en: Order Summary
vi: Đơn hàng đơn giản

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Layouts
vi: Các bố cục

en: Billing information
vi: Thông tin hóa đơn

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Your shopping cart is empty.
vi: Giỏ hàng của bạn đang trống.
