Wb Universe (4.2.13) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: content
af: inhoud

en: None
af: Geen

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: header
af: opskrif

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page
af: Bladsy

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Products
af: Produkte

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Billing information
af: Faktuur inligting
