Wb Universe (4.2.13) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: content
uk: матеріал

en: None
uk: Немає

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Total
uk: Всього

en: Last post
uk: Останній допис

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Forum
uk: Форум

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Class
uk: Клас

en: Sidebar left
uk: Ліва панель

en: Sidebar right
uk: Права панель

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: Subtotal
uk: Підсумок

en: Order Summary
uk: Підсумок рахунку

en: Products
uk: Товари

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Layouts
uk: Макети

en: Billing information
uk: Інформація про оплату

en: Billing Information
uk: Інформація про платника

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Region class
uk: Клас області

en: Shipping Information
uk: Інформація для доставки

en: Payment instructions
uk: Вказівки з оплати

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Your shopping cart is empty.
uk: Ваш кошик порожній.

en: Shipping information
uk: Інформація для доставки

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Thank you for your order!
uk: Дякуємо за ваше замовлення!

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Region blocks
uk: Блок області

en: Order Confirmation
uk: Підтвердження замовлення

en: Order #@number details:
uk: Подробиці замовлення #@number

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
