Wb Universe (4.2.14) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: content
fi: sisältö

en: None
fi: Ei mitään

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: header
fi: ylätunniste

en: Total
fi: Yhteensä

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Forum
fi: Foorumi

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Class
fi: Luokka

en: Sidebar left
fi: Vasen sivupalkki

en: Sidebar right
fi: Oikea sivupalkki

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Subtotal
fi: Välisumma

en: Order Summary
fi: Tilauksen yhteenveto

en: Products
fi: Tuotteet

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: Billing information
fi: Laskutustiedot

en: Billing Information
fi: Laskutustiedot

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Pagination
fi: Sivutus

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Region class
fi: Alueen luokka

en: Shipping Information
fi: Toimitustiedot

en: Payment instructions
fi: Maksuohjeet

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Subscribe to @title
fi: Tilaa aihepiirin @title RSS-syöte

en: Your shopping cart is empty.
fi: Ostoskorisi on tyhjä.

en: Shipping information
fi: Toimitustiedot

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Thank you for your order!
fi: Kiitos tilauksestasi!

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Order Confirmation
fi: Tilausvahvistus

en: Order #@number details:
fi: Tilauksen #@number tiedot:
