Wb Universe (4.2.14) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Total
ga: Iomlán

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Billing information
ga: Sonraí billeála

en: Your shopping cart is empty.
ga: Tá do chairt folamh.

en: Shipping information
ga: Sonraí seachadta
