Wb Universe (4.2.14) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Total
he: סך הכל

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Forum
he: פורום

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Products
he: מוצרים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Billing information
he: פרטי חשבון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: Pagination
he: דפדוף

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title

en: Your shopping cart is empty.
he: עגלת הקניות שלך ריקה.

en: Shipping information
he: מידע משלוחים

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
