Wb Universe (4.2.14) - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: content
nl: inhoud

en: None
nl: Geen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: header
nl: kop

en: Total
nl: Totaal

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Footer
nl: Voet

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Class
nl: Klasse

en: Sidebar left
nl: Linker zijbalk

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Order Summary
nl: Besteloverzicht

en: Products
nl: Producten

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Billing information
nl: Factuurinformatie

en: Billing Information
nl: Factuurgegevens

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Shipping Information
nl: Verzendinformatie

en: Payment instructions
nl: Betalingsinstructies

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Your shopping cart is empty.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Shipping information
nl: Verzendinformatie

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Thank you for your order!
nl: Bedankt voor uw bestelling!

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Order Confirmation
nl: Bestelbevestiging

en: Order #@number details:
nl: Besteldetails van bestelling #@number:

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
