Wb Universe (4.2.15) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: content
hr: sadržaj

en: None
hr: Nema

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: header
hr: zaglavlje

en: Total
hr: Ukupno

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Page
hr: Stranica

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Products
hr: Proizvodi

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Billing information
hr: Informacije o naplati

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake
