Wb Universe (4.2.15) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: content
is: innihald

en: None
is: Engin

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: header
is: haus

en: Total
is: Samtals

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Topics
is: Umræða

en: Posts
is: Færslur

en: Subtotal
is: Millisumma

en: Products
is: Vörur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Billing information
is: Greiðsluupplýsingar

en: Billing Information
is: Greiðsluupplýsingar

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Your shopping cart is empty.
is: Innkaupakarfan er tóm.

en: Shipping information
is: Afhendingarstaður

en: Last page
is: Síðasta síða

en: Thank you for your order!
is: Takk fyrir pöntunina!

en: Order Confirmation
is: Staðfesting á pöntun
