Wb Universe (4.2.15) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: header
ku: سەرینە

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page
ku: پەڕە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا
