Wb Universe (4.2.16) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: content
be: змест

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: header
be: шапка сайта

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Page
be: Старонка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Forum
be: Форум

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: forms
be: формы
