Wb Universe (4.2.16) - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: content
hu: tartalom

en: None
hu: Nincs

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: header
hu: fejléc

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Footer
hu: Lábléc

en: Forum
hu: Fórum

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Class
hu: Osztály

en: Sidebar left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar right
hu: Jobb oldalsáv

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: Order Summary
hu: A rendelés összesítése

en: Products
hu: Termékek

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: Billing information
hu: Számlázási információk

en: Billing Information
hu: Számlázási adatok

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: forms
hu: űrlapok

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Region class
hu: Régió osztálya

en: Shipping Information
hu: Kiszállítási tudnivalók

en: Payment instructions
hu: Útmutató a fizetéshez

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: Your shopping cart is empty.
hu: A kosár üres.

en: Shipping information
hu: Szállítási információk

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Thank you for your order!
hu: Köszönjük a megrendelést!

en: First page
hu: Első oldal

en: Region blocks
hu: Régióblokkok

en: THEMETITLE settings
hu: THEMETITLE beállításai

en: Order Confirmation
hu: Rendelés megerősítése

en: Order #@number details:
hu: @number azonosítójú rendelés részletei:

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
