Wb Universe (4.2.16) - en to pt translation catalogue (43 entries)

en: content
pt: conteúdos

en: None
pt: Nenhum

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: header
pt: cabeçalho

en: Last post
pt: Última entrada

en: Page
pt: Página

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Footer
pt: Rodapé

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Class
pt: Classe

en: Topics
pt: Tópicos

en: Posts
pt: Mensagens

en: Order Summary
pt: Resumo da encomenda

en: Products
pt: Produtos

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Next page
pt: Próxima página

en: Go to first page
pt: Ir para a primeira página

en: Go to last page
pt: Ir para a última página

en: Billing information
pt: Morada de faturação

en: Billing Information
pt: Informações de pagamento

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Payment Method
pt: Método de Pagamento

en: Pagination
pt: Paginação

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Region class
pt: Classe da região

en: Shipping Information
pt: Informação de envio

en: Payment instructions
pt: Instruções de pagamento

en: Current page
pt: Página atual

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Subscribe to @title
pt: Subscrever @title

en: Your shopping cart is empty.
pt: O seu carrinho de compras está vazio.

en: Shipping information
pt: Morada Entrega

en: Last page
pt: Última página

en: Thank you for your order!
pt: Obrigado pela sua encomenda!

en: First page
pt: Primeira página

en: Order Confirmation
pt: Confirmação de encomenda

en: Order #@number details:
pt: Detalhes da encomenda #@number:

en: Go to page @key
pt: Ir para a página @key
