Wb Universe (4.2.19) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: content
sv: innehåll

en: None
sv: Ingen

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: header
sv: sidhuvud

en: Total
sv: Totalt

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Footer
sv: Sidfot

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Class
sv: Klass

en: Sidebar left
sv: Vänster sidospalt

en: Sidebar right
sv: Höger sidospalt

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: Subtotal
sv: Delsumma

en: Order Summary
sv: Beställning

en: Products
sv: Varor

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Billing information
sv: Betalningsinformation

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Payment Method
sv: Betalningssätt

en: Pagination
sv: Paginering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Region class
sv: Regionsklass

en: Shipping Information
sv: Leveransinformation

en: Payment instructions
sv: Instruktioner för betalning

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Subscribe to @title
sv: Prenumerera på @title

en: Your shopping cart is empty.
sv: Din varukorg är tom.

en: Shipping information
sv: Leveransinformation

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan

en: Order Confirmation
sv: Orderbekräftelse

en: Order #@number details:
sv: Detaljer för order #@number:

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
