Wb Universe (4.2.20) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: content
fa: محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: header
fa: سر صفحه

en: Total
fa: مجموع

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Page
fa: صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Forum
fa: انجمن

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Class
fa: کلاس

en: Topics
fa: موضوعات

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Products
fa: محصولات

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Layouts
fa: آرایش‌ها

en: Billing information
fa: اطلاعات صورت‌حساب

en: Billing Information
fa: اطلاعات صورتحساب

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Payment Method
fa: شیوه‌ی پرداخت

en: Shipping Information
fa: اطلاعات ارسال کالا

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Your shopping cart is empty.
fa: سبد خرید شما خالی است.

en: Shipping information
fa: اطلاعات ارسال کالا
