Wb Universe (4.2.22) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: content
lv: saturs

en: None
lv: Nav

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: header
lv: galvene

en: Total
lv: Kopā

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Footer
lv: Kājene

en: Forum
lv: Forums

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Products
lv: Preces

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Billing information
lv: Apmaksas informācija

en: Billing Information
lv: Apmaksas informācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Your shopping cart is empty.
lv: Pirkumu grozs ir tukšs.
