Wb Universe (4.2.23) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: content
ro: conţinut

en: None
ro: Nimic

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Page
ro: Pagina

en: Footer
ro: Subsol

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Class
ro: Clasă

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: Order Summary
ro: Rezumat comandă

en: Products
ro: Produse

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Billing information
ro: Informaţii facturare

en: Billing Information
ro: Informații despre facturare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Payment Method
ro: Metodă de plată

en: Pagination
ro: Paginație

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Shipping Information
ro: Informații despre transport

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Subscribe to @title
ro: Abonează-te la @title

en: Your shopping cart is empty.
ro: Coșul dumneavoastră de cumpărături este gol.

en: Shipping information
ro: Informații transport

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Thank you for your order!
ro: Vă mulțumim pentru comanda dumneavoastră!

en: First page
ro: Prima pagină

en: Order #@number details:
ro: Detalii comanda #@number:

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
