Wb Universe (4.2.24) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: content
ca: contingut

en: None
ca: Cap

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: header
ca: capçalera

en: Last post
ca: Darrer article

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Footer
ca: Peu

en: Forum
ca: Fòrum

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Class
ca: Classe

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Order Summary
ca: Resum de la comanda

en: Products
ca: Productes

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Billing information
ca: Dades de facturació

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Region class
ca: Classe de la regió

en: Payment instructions
ca: Instruccions de pagament

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title

en: Your shopping cart is empty.
ca: El vostre carretó de la compra és buit.

en: Shipping information
ca: Dades de tramesa

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina
