Wb Universe (4.2.24) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
